HOMOLOGACE

CO JE HOMOLOGACE

Pokud uvažuješ o dovozu vozidla ze Spojených států nebo jiné země, která není součástí Evropské unie, musíš vědět několik věcí. Prvním krokem je homologace – to zní jako módní slovo pro nějaký druh mutovaného avokáda, ale ve skutečnosti jde pouze o proces, kterým se zjišťuje, zda tvé auto splňuje evropské bezpečnostní a emisní normy. Je to trochu jako dostat vysvědčení, ale pro tvé auto! A stejně jako ve škole, budeš potřebovat projít celou řadou testů, včetně emisí, brzd, světel, bezpečnostních prvků, hlučnosti a dalších. Pokud tvé auto selže, neboj se – uděláme nějaké úpravy a můžeš vyrazit. Koneckonců, kdo nemiluje nějaké upgrady?

HOMOLOGACE

Takže máš káru z USA nebo nějaké jiné země mimo EU a chceš s nívyrazit na silnice v Evropě? No, máš před sebou trochu práce, kámo. Nejprve musíš mít káru homologovanou. To znamená , že musí splňovat evropské bezpečnostní a emisní standardy. Cítíš se ztracen v bludišti homologace? S tím ti helpnem, žádný problém!

REGISTRACE

Zajišťujeme veškeré služby na registru vozidel. A to vše i bez tvé účastí, stačí nám od tebe  plná moc.  Ušetříme ti čas i stresy.

- přihlášení

-  přepis

-  vývoz

-  zápisy do TP

-  značky na přání

ÚPRAVA VOZIDLA

Káry přivezené z USA mají některé zajímavé technologické rozdíly. Například chybějící mlhovky a podivné barvy blinkrů.  Ale v pohodě, naši cool partneři mohou tyhle vozy během krátké doby převést na evropské standardy. Tak si sedni, uvolni se a nech nás řešit ty nezajímavé technické detaily. 

HOĎ NÁM VZKAZ

  Jméno*
  Příjmení*
  Email*
  Telefon
  Zpráva

  MÁŠ OTÁZKU? V POHODĚ. PTEJ SE...

  +420 602 3800328